ایده های کسب و کار تولیدی با 100 میلیون

بهترین ایده های راه اندازی خط تولید با 100 میلیون

آیا راه اندازی یک کسب و کار یا یک خط تولید با 100 میلیون تومان امکان پذیر است؟ بهترین ایده ها یا مشاغل برای انجام این سرمایه گذاری کدامند؟ برخی از افراد گمان می کنند که این مبلغ برای راه اندازی یک شغل تولیدی بسیار اندک است و هیچ کاری با این سرمایه گذاری کم انجام شدنی نیست. اما ایجاد کسب و کار تولیدی با 100 میلیون تومان دور از واقعیت نیست. با وجود شرایط بد اقتصادی هنوز هم می توان مشاغل و ایده های پولسازی با این مبلغ راه اندازی کرد.

ایده های مختلفی برای انتخاب کردن در این زمینه وجود دارد. با بررسی وضع و تقاضای بازار، ایجاد عملکردی متناسب با این اوضاع و بکارگیری یک تکنولوژی نوین می توان ضمن تضمین مشاغل تولیدی، درآمد و سود خوبی نیز بدست آورد.

در این مقاله می خوانید: نمایش

ایده های ایجاد خط تولید با 100 میلیون

شرایط بد اقتصادی این روزها باعث شده است تا افراد زیادی در صدد راه اندازی و شروع کسب و کاری دیگری باشند. ایجاد مشاغل تولیدی و راه اندازی خط تولید با این میزان سرمایه هنوز هم مورد استقبال بخش بزرگی از جامعه کارآفرینان است. با این سرمایه اولیه می توان کسب و کارهای سودآور زیادی را در حوزه تولید کلید زد. فقط کافیست تا با توجه به تقاضای بازار، بررسی چالش های کسب و کار مدنظر و پیاده سازی اصولی ایده تولیدی در این مسیر وارد شد تا بتوان به درآمد بالایی دست پیدا کرد.

برش و حکاکی لیزر، پرسودترین خط تولید با سرمایه اندک

خرید دستگاه برش و حکاکی لیزر و راه اندازی خط تولید محصولات حاصل از این فناوری یکی از ایده های جدید کارآفرینی و پرسودترین مشاغلی است که با سرمایه ای اندک می توان تجربه کرد. امروزه حکاکی و برش لیزر در صنایع مختلفی چون چوب، چرم، پارچه، کاغذ، شیشه و … کاربرد دارد. با ایجاد یک کارگاه برش لیزر، مهارت کافی کار با دستگاه و ارائه ایده هایی خلاقانه می توان از بازار هدف این صنعت سود خوبی بدست آورد. بهترین ایده های کارآفرینی با 100 میلیون در این حوزه عبارت است از:

 • حکاکی روی ظروف چوبی
 • زیر لیوانی
 • جاسوئیچی
 • لوازم روشنایی
 • تندیس و تابلوهای تبلیغاتی
 • کارت های مناسبتی
 • جعبه کادویی
 • باکس هدیه گل
 • ساعت دیواری

خط تولید اسکاچ، یک خط تولید کوچک اما سودآور

اسکاچ از جمله وسایل ضروری برای هر آشپزخانه ای است. با توجه به مصرف و سودآوری بالای این محصول می توان راه اندازی خط تولید اسکاچ را هم به لیست راه اندازی خط تولید با 100 میلیون اضافه کرد.

انواع مختلفی از دستگاه های بافت اسکاچ در بازار وجود دارند؛ از انواع زربافت حوله ای و شطرنجی گرفته تا حصیری، کبریتی و سیم بافت همگی امکان تولید اسکاچ در یک کارگاه کوچک را فراهم می کنند. کار با این دستگاه ها ساده است و ضمن یک آموزش جزئی هر فردی می تواند با راه اندازی این ایده خط تولید درآمدی خوب کسب کند.

تولید بلوکه های سیمانی، یک بازار پرتقاضا

تولید بلوکه سیمانی

با راه اندازی کارگاه بلوک زنی و تولید بلوکه های سیمانی هم می توان ضمن یک سرمایه گذاری اندک، سود مناسبی بدست آورد. راه اندازی این ایده تولیدی در کشور نیاز به تخصص خاصی ندارد. از همه مهم تر اینکه بازار پرتقاضایی در کشور ما دارد. با انتخاب یک دستگاه بلوکه زن متناسب با این سرمایه و شناخت دانش فنی این حوزه می توان یک کارگاه بلوکه زنی را احداث کرد و به درآمد بالایی دست یافت.

تولید غذاهای آماده، شغل دوم با 100 میلیون

تولید غذای آماده از جمله کسب و کارهای دیگری است که بازار داغی در کشور ما دارد. سیب زمینی آماده، سالاد اولویه، سوسیس، انواع خوراک ها، سوپ و … از گزینه هایی هستند که فروش آنها سود بالایی را به همراه دارند. تولید ترشیجات آماده نیز از دیگر گزینه های پرسود با مشتریان فراوان است. با تولید محصولاتی باکیفیت، بسته بندی خلاقانه و شیک و آموزش مهارت های رشد کسب و کار می توانید موفقیت در این شغل را تضمین کنید.

عرقیات گیاهی، ساده اما پردرآمد

با افزایش آگاهی مردم نسبت به مضرات مصرف داروهای شیمیایی، مصرف عرقیات سنتی با استقبال بالایی همراه شده است. بنابراین راه اندازی خط تولید عرقیات می تواند سود قابل توجهی را نصیب تولیدکننده کند.

این کسب و کار را می توان با چند دستگاه عرق گیری و در یک کارگاه کوچک خانگی اجرایی کرد. با تولید این عرقیات و فروش آن به رستوران ها، عطاری ها و فروشگاه های زنجیره ای می توان درآمد خوبی کسب کرد. چنانچه به مهارت های رشد کسب و کار تسلط داشته باشید، با صادرات این محصولات می توانید درآمد بیشتری از این شغل بدست آورید.

سنگ تراشی، از مشاغل پرسود

سنگ یا گوهر تراشی از ایده های جذاب و پرسود کسب و کار با سرمایه گذاری اندک است. برای راه اندازی این خط تولید با 100 میلیون، یک دستگاه سنگ تراشی و ابزار آلات لازم جهت برش، تراش و پالیش مورد نیاز می باشد.

با گذراندن دوره آموزشی و کسب مهارت لازم برای این حرفه می توانید از بی ارزش ترین سنگ ها نگین هایی ارزشمند و گرانبها خلق کنید و سودی قابل توجه بدست آورید.

تولید اسباب بازی پلاستیکی، کم هزینه و سودآور

تولید اسباب بازی پلاستیکی، راه اندازی خط تولید با سرمایه 100 میلیون

اسباب بازی های پلاستیکی پرفروش ترین نوع لوازم بازی کودکانه هستند. با خرید یک دستگاه تزریق پلاستیک به راحتی می توان این ایده تولیدی را در فضایی کوچک اجرایی کرد. ساخت انواع لوگو، حروف الفبا، اعداد، موتور، ماشین و … با این دستگاه ها امکان پذیر است. این دستگاه ها هزینه و زمان ساخت قالب اندکی دارند. اشغال فضای اندک و مصرف برق پایین از دیگر مزایای راه اندازی این خط تولید است.

تولید قاب موبایل، کسب و کار مورد نیاز عصر فناوری

عموما افراد هزینه های زیادی را صرف خرید لوازم جانبی موبایل پرداخت می کنند. بازار این تجهیزات در عین گستردگی، سودآور نیز هست. قاب یا گارد موبایل از جمله این لوازم است که با یک سرمایه اندک می توان خط تولید آن را راه اندازی کرد.

ساخت لوازم دکوری منزل، پردرآمد با سرمایه اندک

ساخت لوازم دکوری منزل یکی دیگر از ایده های کارآفرینی با 100 میلیون است. با مدرن شدن سبک معماری خانه ها تولید محصولاتی دکوری شیک و فانتزی نیز طرفداران بسیاری پیدا کرده است. تنها کمی خلاقیت و سلیقه لازم است تا با یک سرمایه گذاری اندک درآمد بالایی در این حوزه کسب کرد.

شمع سازی، از ایده های کارآفرینی با 100 میلیون

یکی دیگر از ایده های راه اندازی خط تولید با 100 میلیون ایجاد یک کارگاه کوچک شمع سازی است. جنبه تزئینی و زیبایی ظاهری این اشیا باعث شده است تا در مراسم و مناسبت های مختلف بسیار پرکاربرد باشند. با گذراندن یک دوره آموزشی، خرید اندکی وسایل و کمی خلاقیت می توان درآمد خوبی از فروش انواع مختلف این محصولات بدست آورد.

نکاتی جهت موفقیت در راه اندازی خط تولید با سرمایه 100 میلیون

 • قبل از راه اندازی کسب و کار خود حتما از افراد متخصص مشاوره دریافت کنید.
 • در گام اول راه اندازی خط تولید مورد نظر، با بخش کوچکی از سرمایه شروع به کار کنید. تمام سرمایه خود را وارد کسب و کار نکنید.
 • برای گسترش خط تولید و سوددهی بالاتر، تلاش نامحدود، مدیریت صحیح و تصمیم گیری مناسب را در راس کار خود قرار دهید.
 • تلاش و اراده به همراه یک پلن اجرایی هدفمند فاکتورهایی مهم برای کسب سود در کسب و کار راه اندازی شده هستند.

آیا راه اندازی خط تولید در شرایط کنونی کشور سودآور است؟

راه اندازی خط تولید با 100 میلیون تومان راهکاری موثر برای تولید کالاهای صنعتی با ظرفیت تولید بالا محسوب می شود. راه اندازی این خط تولید، به عنوان یک کسب و کار کوچک، می تواند سود معقول و منطقی برای صاحبان آن به ارمغان آورد.

موفقیت در این مسیر مستلزم داشتن مهارت کافی در حوزه مورد نظر است. چگونگی مدیریت کسب و کار و حل مشکلات نیز از دیگر فاکتورهایی هستند که باید در این زمینه مدنظر قرار داد. به شرط داشتن تخصص لازم، مدیریت صحیح و تصمیم گیری اصولی جهت حل مشکلات، حتی در شرایط فعلی اقتصاد کشور می توان سود معقولی را با راه اندازی یک خط تولید با سرمایه 100 میلیون تومانی بدست آورد.

اگر از علاقمندان به راه اندازی خط تولید محصولات برش و حکاکی لیزر هستید، در فروشگاه فایل دی ایکس اف می توانید مجموعه کاملی از طرح لیزر این محصولات را دانلود کنید.

سوال متداول

 بهترین ایده خط تولید با درآمد تضمینی چیست؟

راه اندازی خط تولید محصولات برش لیزر یکی از سودآورترین کسب و کارهایی است که با این میزان سرمایه می توان تجربه کرد.

کدام ایده شغل دوم با 100 میلیون تومان زود بازده است؟

تمامی موارد معرفی شده در این مطلب با توجه به این ویژگی انتخاب شده اند. در بین موارد ذکر شده خط تولید محصولات برش لیزر و تولید مواد غذایی خانگی یا غذاهای نیمه آماده بهترین ایده های شغل دوم زودبازده هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری مطلب: