فیلتر های جستجو
محدوده قیمت
25,000تومان60,000تومان

طرح لیزر جعبه دستبند

/5
0

فروش

angoshtar
35000

تومان

/5
10

فروش

angoshtar
25000

تومان

/5
0

فروش

jewelry
25000

تومان

/5
10

فروش

angoshtar
25000

تومان

/5
10

فروش

angoshtar
25000

تومان

دستبند از زیورآلات مورد علاقه و پرطرفدار بانوان است. استفاده از باکس های متنوع جواهرات در بازار بخش عمده ای از چالش بانوان را برای نگهداری این زیورآلات برطرف می کند. در این بین، جعبه جواهرات تولید شده با فناوری برش لیزر در مقایسه با سایر انواع این باکس ها بازار پرطرفدارتری را به خود اختصاص داده است.

 خوشبختانه، تنوع بالایی از طرح لیزر جعبه جواهرات در فروشگاه های اینترنتی وجود دارد. در مجموعه فایل دی ایکس اف مجموعه ای متنوع و کامل از طرح لیزر جعبه دستبند برای فعالان حوزه تولید فراهم شده است.

دانلود فایل طرح لیزر جعبه دستبند

فایل طرح لیزر باکس های دستبند در فرمت های PDF, JPG, AI, DXF, CDR و AI قابل دانلود است. تمامی این فرمت ها در یک فایل زیپ به شما ارائه می شود. شما تولیدکنندگان عزیز می توانید فایل برش لیزری خریداری شده را در نرم افزارهای زیر اجرا کنید:

  • CORELDRAW
  • RDCAM
  • RDWORKS
  • AutoCad
  • EZCAD

گارانتی کیفیت، پشتیبانی سریع، خدمات پس از فروش و امکان دانلود به صورت نیم بها ویژگی هایی هستند که با خرید از این مجموعه تجربه می کنید.

نکاتی مهم برای اجرای فایل لیزری جعبه دستبند

تمام فایل های ارائه شده در این محصول توسط تیم فایل دی ایکس اف تست شده اند. اما به دلیل تفاوت در نوع متریال، ابعاد مدنظر و دستگاه برش لیزر، پیشنهاد می کنیم قبل از تولید انبوه در هر یک از فایل های خریداری شده، تست اولیه انجام شود. در صورت بروز مشکل در مراحل اجرایی کار با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید. تیم حرفه ای فایل دی ایکس اف همراه شماست تا خریدی مطمئن و لذت بخش را تجربه کنید.